Strona główna Osiągnięcia Gimnazjada LA

Gimnazjada LA

15 maja 2012r, na stadionie przy ulicy Lubańskiej, odbyły się lekkoatletyczne zawody "Gimnazjada LA". Uczniowie naszego gimnazjum zdobyli cztery medale. Złoto w skoku w dal, z wynikiem 4,40 m, zdobyła Magda Uzorko ! Srebrne medale uzyskali Marcin Tusiński w rzucie oszczepem (30,67 m), oraz Kinga Kolanek w biegu na dystansie 600 m (1.55,8 ). Brązowy medal w biegu na 300 m ( 51,0 s) zdobyła Martyna Poniatowska.

100_1557

Na wyróżnienie zasługują również uczniowie, którzy znaleźli się tuż za podium. Czwarte miejsca zdobyli : Oskar Klimek w biegu na 300 m (42,9 s) oraz  Marcel Sala w biegu na 1000 m (3.17,8). W skoku w dal piąte miejsce zajął Paweł Rychter (5.05 m) a szóste Kamil Drzymała (4,82 m). Bardzo ładną walką ze starszymi dziewczętami wykazała się uczennica klasy I Sandra Stępniewska, która w pchnięciu kulą zajęła szóste miejsce (7,45 m).

W zawodach tych uczestniczyli również : w biegu na dystansie 100m Klaudia Grzybek (15,6 s), oraz Agnieszka Jadach (15,8 s), Tomasz Rainda (13,0 s), Dawid Zając (13,7 s), Szymon Borowiec (13,9 s); na dystansie 300m Mateusz Perkowski (45,5 s) i Marcin Despud (46,3s ), w pchnięciu kulą Artur Radecki (9,67 m) i Dawid Kowalewski (9,12 m) oraz Pamela Głuszewicz (5,96 m), zaś w skoku w dal Alicja Chutkiewicz.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy poprawienia rekordów życiowych na następnych zawodach!Śmiech