Strona główna Osiągnięcia Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

Sukcesy gimnazjalistów
na Mistrzostwach Jeleniej Góry w Lekkiej Atletyce

Dnia 10.05.2011 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Jeleniej Góry w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie zdobyli osiem medali.

W rzucie oszczepem złoty medal zdobył Szymon Okowiński, zaś srebrny Łukasz Babul, tuż za podium na IV miejscu uplasował się Philip Zajkowski. II miejsce w pchnięciu kulą zajął Tristan Kasinowski. Brązowy medal w rzucie dyskiem zdobył Bartłomiej Grabiec. W konkurencjach biegowych III miejsce na 100m zdobył Kamil Orzoł, te samo miejsce w biegu na 110 m przez płotki osiągnął Kamil Zientala. W skoku w dal brązowy medal zdobył Wojciech Chmielewski. W biegach sztafetowych zespół w składzie Zientala, Obolewicz, Branicki i Orzoł w biegu 4x100m zdobyli srebrny medal, zaś sztafeta szwedzka (100m + 200m + 300m + 400m) w składzie Orzoł, Zientala, Chmielewski, Zajkowski zajęła poza konkurencją III miejsce. Tuż za podium, na IV w skoku wzwyż uplasował się Krystian Branicki.