Strona główna Osiągnięcia Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2008/2009

Osiągnięcia  uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Tytuł laureata - Isabelle Sigrist klasa - w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego „Olimpus” – opiekun Renata Sigrist
Isabelle Sigrist – 15 miejsce  w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii  „Olimpus” opiekun p. Dorota Woźniak.
I  miejsce  -  Natalia Rałska klasa 2b w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Żołnierz polski wczoraj, dziś i jutro opiekun p.Grażyna Ślusarczyk
II miejsce – Natalia Rałska w kategorii plastycznej w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Ratujmy naszą Ziemię” pod patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry – opiekun p.Grażyna Ślusarczyk
II miejsce – drużynowo: Kamila Fetor, Bartosz Zado, Kamil Zientala Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego – opiekun p. Dorota Graczyk
II miejsce Bartosz Zado w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego – opiekun p. Dorota Graczyk

III miejsce – Justyna Helik, Anna Staroń, Piotr Słupek w międzyszkolnym konkursie „Polska niewola i droga do wolności” - opiekun p. Dorota Woźniak

Wyróżnienie - Mateusz Pietrukaniec w eliminacjach miejskich konkursu recytatorskiego organizowanego przez MDK w Jeleniej Górze – opiekun p. L. Zalesska

Wyróżnienie –w etapie ogólnopolskim  Międzynarodowego  Konkursu Matematycznego  „KANGUR”:
•    Elżbieta Olszewska – opiekun p. Katarzyna Gnich  
•    Michał Obolewicz – opiekun p. Agnieszka Bilska
Wyróżnienie – Dominika Łobocka, Ewelina Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie „EKOPLANETA” – opiekun p. Maria Kamforowska.

***
Natalia Rałska - na wystawa prac plastycznych uczniów Liceum Plastycznego i Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych - Goerlitz - 30.04.2009r. - G. Ślusarczyk.
Wystawa prac plastycznych w Auli szkolnej - marzec 2009r.


Sukcesy sportowe

Ucz. Agata Jon jest powołana do Szerokiej Kadry Polski  Juniorów w Badmintonie.

IV miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Badmintonie –, Paulina Kaczorowska, Kamil Kislański, Damian Kiślański – opiekun p. Jakub Kiślański.

I miejsce chłopców w Turnieju piłki ręcznej i zakwalifikowanie się drużyny do Turnieju piłki ręcznej MIAST PARTNERSKICH PARTNERSKICH JABLONCU – opieku p. Jakub Kiślański

I miejsce w Turnieju tenisa stołowego chłopców – Karol Górny, Grzegorz Ulewski, Karol Kuczewski – opiekun p. Sylwester Poniatowski

II miejsce  chłopców w miejskich eliminacjach piłce nożnej halowej – opiekun p. Sylwester Poniatowski
II miejsce i III w rozgrywka miejskich w plażowej piłce siatkowej chłopców – opiekun p. Dariusz Piotrowski

VIII miejsce – Dominika Łobocka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych opiekun p. Sylwester Poniatowski

 

Certyfikaty i wyróżnienia szkoły

Zaloguj do dziennika
Kalendarz
styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Logowanie



Reklama
Reklama