Strona główna Osiągnięcia rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2006/2007

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007

  • I miejsce w finale „Ogólnopolskiego konkursu na LOGO miniprzedsiębiorstwa” uzyskał uczeń kl. II c - Patryk Poliński,
    opiekunowie - Krystyna Szychowska, Kazimierz Kejza
  • III miejsce drużynowo w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego oraz w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym
    opiekun - Przemysław Niedbalski
  • Adam Karolak ucz. kl. III e został finalistą konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” z przedmiotów matematyka i chemia,
    opiekunowie - Katarzyna Gnich, Danuta Babczonek - Wróbel
    • I miejsce w kategorii „Praca literacka” - Aleksandra Maliszewska kl. III a,
      opiekun - Beata Mazur
    • II miejsce w kategorii „Praca plastyczna” - Karolina Duda kl. III c,
      opiekun - Maciej Lercher
  • I miejsce drużynowo w „Powiatowym Turnieju o Bezpieczeństwie ruchu drogowego i postępowaniu w sytuacjach zagrożeń kryzysowych.”
    • Marcin Łęcki III a,
    • Krzysztof Żółkowski III a,
  • opiekun - Przemysław Niedbalski
  • Zespół gimnazjum w składzie:
    • Adam Karolak III e,
    • Marcin Łęcki III a,
    • Monika Grzybowska IIIe,
    • Inga Mączka III d,
  • zakwalifikował się do finału wojewódzkiego konkursu matematycznego pn. Liga Naukowa.
    Adam Karolak otrzymał wyróżnienie w tym konkursie.
    Opiekunowie - Katarzyna Gnich i Krystyna Kałwa.
  • Gimnazjum zajęło I miejsce i otrzymało puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w Powiatowym konkursie ekologicznym

Zawody i rozgrywki sportowe

  • Piłka ręczna chłopców - II miejsce w powiecie - opiekun Jakub Kiślański
  • Piłka nożna chłopców - III miejsce w powiecie - opiekun Daniel Gawlik
  • Sztafety pływackie dziewcząt - III miejsce w powiecie - opiekun Dorota Kloza
  • Piłka siatkowa chłopców III miejsce w powiecie - opiekun Dariusz Piotrowski
  • Gimnazjada LA chłopcy - III miejsce w powiecie
  • Puchar Humberta
    • II miejsce chłopcy - opiekun Sylwester Poniatowski
    • III miejsce dziewczęta - opiekun Jakub Kiślański
  • Indywidualne Biegi Przełajowe w powiecie - Opiekun Dorota Kloza
    • II miejsce Monika Golbiak
    • III miejsce Maja Zdrojkowska
    • II miejsce Marcin Łęcki
  • Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa LA dziewczęta - opiekun Dorota Kloza
    • I miejsce Jaworska Aneta (skok w dal)
    • II miejsce Iwanek Marta (300m)
    • II miejsce Sztafeta szwedzka
    • III miejsce Angelika Charko (300)
    • III miejsce Maja Zdrojkowska (1000m)
  • Indywidualne Mistrzostwa LA chłopcy - opiekun Sylwester Poniatowski
    • Marcin Łęcki (1000m) - II miejsce w powiecie i III w rejonie
    • II miejsce w powiecie Sztafeta 4x100 m
    • III miejsce w powiecie Sobczak Sławomir (300m)
    • III miejsce w powiecie Marcin Pawłowski (skok w dal)
    • III miejsce w powiecie Sztafeta szwedzka

Tegorocznym absolwentem naszego gimnazjum jest Mistrz Polski w 10 tańcach, wicemistrz świata - Jacek Jeschke

Kolejny olbrzymi sukces odniosła jeleniogórska para taneczna Wiktoria Wior i Jacek Jeschke. Młodzi jeleniogórzanie zwyciężyli w Mistrzostwach Polski w dziesięciu tańcach, które odbyły się w Gliwicach. Reprezentująca klub Szok Jelenia Góra para w pokonanym polu pozostawiła ponad 80 duetów z sześćdziesięciu klubów. Sukces Wiktorii i Jacka jest tym większy i niespodziewany, iż był to ich pierwszy start w kategorii młodzieżowej 16-18 lat i byli w tym gronie najmłodszą parą (Wiktoria ma 14 i pół, a Jacek 15 lat).

 

Certyfikaty i wyróżnienia szkoły

Zaloguj do dziennika
Kalendarz
styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Logowanie



Reklama
Reklama