Strona główna Osiągnięcia do 2005 r.

do 2005 r.

2001/2002

Oskar Kołodziejski - laureatem ogólnopolskiego etapu Europejskiego Konkursu Szkolnego „Europa w szkole”.

2002/2003

Karolina Szatrowińska - I miejsce w województwie II w kraju w Ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego „Deutschfreund”

Uzyskanie Tytułu „Szkoła z Klasą”

2003/2004

Katarzyna Kiljan - Grand Prix i tytuł „Mistrza pióra lirycznego w I DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE POETYCKIM.

Magdalena Rysicka - Wicemistrzem pióra lirycznego w tym konkursie

W Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Ratujmy Naszą Ziemię”, który odbywał się pod patronatem Prezydenta Jeleniej Góry jako szkoła zdobyliśmy I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta.

2004/2005

Laureaci etapu wojewódzkiego Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – 2004/2005

  • język polski – Justyna Turowska
  • chemia - Justyna Turowska
  • fizyka - Jakub Gramsz
I miejsce w Ogólnopolskim konkursie krasomówczym o „Laur Królowej Elżbiety” - Katarzyna Jagieło -2004/2005

III miejsce – Paweł Kozłowiecki w odbywającym się we Wrocławiu Telewizyjnym Konkursie „MOTORAMA”- popularyzujemy przepisy ruchu drogowego

2005/2006

Aleksandra Maliszewska - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny „Łowcy talentów-Jersz”

Uzyskanie przez Monikę Grzybowską mandatu poselskiego i reprezentowanie Dolnego Śląska w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży w Sejmie RP.

I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego i Postępowaniu w Sytuacjach Kryzysowych „Mechanik 2006” drużyna Gimnazjum zdobyła

 

Sukcesy sportowe

2001/2002

III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w Igrzyskach sportowych miast partnerskich w Bautzen

I miejsce drużynowo - II Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Chłopców

  • II miejsce - Maciej Frej
  • III miejsce - Dyzma Bebak

2003/2004

I Miejsce w Dolnośląskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Chłopców

III miejsce zajął Adrian Strzałkowski w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach narciarskich – opiekun pan S. Poniatowski.

III miejsce w X ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportów Zimowych Śląsk 2004 Saneczkarstwo – tory lodowe - Sandra Kowalczyk

II miejsce w na Dolnym Śląsku w Gimnazjadzie Młodzieży w badmintonie

 

Certyfikaty i wyróżnienia szkoły

Zaloguj do dziennika
Kalendarz
styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Logowanie



Reklama
Reklama