Strona główna Uroczystości/Wydarzenia Gimnazjum

Gościliśmy Mondo Cane

Mondo Cane w naszej szkole-Jelonka

Turniej tenisa stołowego dla nauczycieli

Dnia 21.o3.2015 r. w  Hali Sportowej ZST „Mechanik” odbył  się turniej tenisa stołowego dla nauczycieli jeleniogórskich szkół zorganizowany z okazji 70-lecia działalności ZNP w Jeleniej Górze  oraz 110 rocznicy ZNP w Polsce.

Naszą szkołę reprezentowali p. Magdalena Baniewska, p. Katarzyna Gnich, p. Dariusz Piotrowski, p. Sylwester Poniatowski oraz p. Bartłomiej Ostapiuk. W kategorii indywidualnej kobiet drugie miejsce zajęła p. Katarzyna Gnich. W kategorii drużynowej kobiet nasze panie zajęły drugie miejsce, w kategorii drużynowej mężczyzn nauczyciecie z naszej szkoły otrzymali czwarte miejsce i w kategorii "open" dzięki zaangażowaniu naszych wszystkich zawodników cała szkoła zajęła miejsce drugie.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy sportowe :)

Cieplice – miasto moje i moich rodziców

W dniu 22 czerwca o godz. 13.00 przy Placu Piastowskim (na schodach Politechniki) miało miejsce uroczyste rozstrzygniecie XIII edycji konkursu z cyklu „Cieplice – miasto moje i moich rodziców”.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie "Miłośników Cieplic" i Filia nr 4 Książnicy Karkonoskiej. Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy III E naszego Gimnazjum Angelika Ziółkowska i Klaudia Smolińska zostały laureatkami konkursu w kategorii "praca plastyczna", a Florentyna Naumowicz (opiekun: Kinga Superson) i Michał Szczepański (opiekun: p. Grażyna Ślusarczyk) laureatami konkursu w kategorii "praca literacka".

Więcej…

Początek roku szkolnego 2013/2014

Dnia 02.09.2013 r o godzinie 10:15 rozpoczęły się uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego.

Witamy nowych uczniów w murach Naszej szkoły. Całej społeczności życzymy zdrowia i sukcesów.

Więcej…

Wycieczka do Szkocji

Dnia 15 maja grupa uczniów z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w składzie: uczniowie z klas o rozszerzonym j. ang. i niemieckim (kl. Ia/IIa), uczniowie Liceum Plastycznego oraz zwycięzca Konkursu Poezji Angielskiej organizowanego co roku w naszej szkole (nagroda główna) pod opieką Renaty Sigrist (kierownika wycieczki) i opiekunów: Anny Liskiewicz, Ewy Helik i Doroty Wożniak udali się na wycieczkę językowo-krajoznawczą do Szkocji i Anglii.