Strona główna Technikum

Matematyka dla maturzystów

W roku szkolnym 2014/2015 organizowane są w naszej szkole następujące zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów:

1) w ramach zajęć organizowanych z projektu unijnego – ŚRODY (od początku października do końca stycznia) – godz. 15:05 – 15:50 prowadzone przez p. Bilską;

2) zajęcia fakultatywne finansowane przez Miasto – PONIEDZIAŁKI (od początku listopada do końca kwietnia) – godz. 15:05 – 15:50 prowadzone przez p. Zipser;

3) „Weekendy z matmą” – SOBOTY (według poniższego harmonogramu) - godz. 9:00 – 13:30 prowadzone przez p. Bilską lub p. Zipser.

Więcej…

 

Warsztaty pisania bibliografii

10.10.2014 r. w Książnicy Karkonoskiej uczniowie klas maturalnych (IV LP, IV F, IV J/R) Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze pod opieką nauczycielek języka polskiego p. Grażyny Milczarek i Urszuli Cięciwy, uczestniczyli w warsztatach pisania bibliografii załącznikowej. Maturzyści poznali nie tylko opis bibliografii książki, czasopisma i dokumentu elektronicznego ale korzystali również z fachowej wiedzy prac Książnicy dotyczącej tematu prezentacji maturalnej.

 

Wycieczka zawodoznawcza do Poznania

DSCN3294W dniu 19.09.2014r. przy wsparciu Rady Rodziców, uczniowie naszej szkoły, w tym głównie „technikum technologii drewna”, wyjechali o godzinie 5.30 z terenu szkoły, na autokarową wycieczkę zawodoznawczą na Międzynarodowe Tagi DREMA FURNICA 2014 do Poznania.

Więcej…

 

Dzień sportu

We środę 8 października nasza szkoła obchodziła dzień sportu. Z tej okazji wszystkie klasy wraz z wychowawcami, wybrały się na stadion przy ul. Lubańskiej, by tam wziąć udział w wybranych przez siebie konkurencjach sportowych.

Gimnazjum miało do wyboru, między innymi: pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal, bieg na dystansie 600m i 1000m.

Uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej startowali tylko w jednej konkurencji -  bieg przełajowy na dystansie 1000m

Zwycięzcami w kategorii dziewcząt zostały:

I Agnieszka Falkowska III LP czas: 3,17

II Ewelina Wiśniewska 3 F czas: 3,22

III Anna Oleksy 3F czas: 3,23

Zwycięzcami w kategorii chłopców zostali:

I Łukasz Suchocki II I/D czas: 2,35

II Paweł Zwierzyński II I/D czas: 2,38

III Bartosz Kowalski II I/D czas: 2,41

Uczniowie, którzy nie brali udziału w zawodach gorąco dopingowali wszystkich startujących.

 

Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2014/2015

uczniowie klasy III szkoły ponadgimnazjalnej zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego i technikum  oraz klasy III liceum plastycznego w roku szkolnym 2014/2015 będą mogli otrzymać dofinansowanie do zakupu podręczników do kwoty 445 zł, jeśli:

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Certyfikaty i wyróżnienia szkoły

Zaloguj do dziennika
Kalendarz
styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Logowanie



Reklama
Reklama